אודות

ברוכים הבאים אל איי-פטס iPets

iPets | בשיתוף Zoo החנות שלי – חנות חיות במודיעין

החסידה 21, מתחם הציפורים.

ב-איי-פטס iPets, כיום בזמנים המודרנים אנו מאמינים שחיות מחמד אינן רק חיות שנועדו לשרת אותנו, הם בני משפחה לכל דבר. עם קשר שמבוסס על אהבה עמוקה לבעלי חיים ומחויבות לספק את הטיפול הטוב ביותר, בחנות \ אתר שלנו אנו משתדלים בכל הכח לאפשר לכם להגיע למצב הזה.

המשימה שלנו

אהבה לטיפול בחיות מחמד:
אנחנו מונעים מתשוקה לבעלי חיים. המשימה שלנו היא לספק מקלט שבו חיות מחמד ובעליהם כאחד מרגישים רצויים, מובנים ונתמכים. מהחתלתולים הרכים ביותר ועד לגורים שובבים ביותר, אנו שואפים לשפר את הקשר בין חיות המחמד לבני הלוויה האנושיים.

מוצרי איכות:
איכות המוצרים היא מעל הכל. אנו בוררים בקפידה את מבחר המוצרים שלנו לחיות מחמד, ומבטיחים שכל פריט שאנו מציעים עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר. ממזון פרימיום לבעלי החיים ועד צעצועים חזקים עמידים, רווחת חיית המחמד שלכם היא בראש סדר העדיפויות שלנו.

הערך המוסף של iPets

קבלו יעוץ ממקצוענים:
הצוות שלנו מורכב מחובבי חיות מחמד ידענים ומסורים שתמיד מוכנים לעזור לכם. בין אם אתם בעלי חיית מחמד ותיקים או מאמצים לראשונה, אנו מספקים יעוץ כדי להבטיח שתקבלו החלטות מושכלות לגבי הבריאות, התזונה, והאושר הכללי של חיית המחמד שלכם.

מעורבות קהילתית:
אנו מבינים את חשיבות הקהילה בעולם חיות המחמד. זו הסיבה שאנו פועלים באופן פעיל עם מקלטים מקומיים לבעלי חיים, ארגוני הצלה וקבוצות תמיכה לחיות מחמד. על ידי תמיכה בנו, אתה לא רק בוחרים בחנות לחיות מחמד, אתם תורמים לקהילה שדואגת מאוד לרווחתם של כל בעלי החיים.

התחבר אלינו

אנו מזמינים אתכם לחקור את האתר שלנו ולגלות את המגוון הרחב של מוצרים ושירותים שאנו מציעים. עקבו אחרינו באינסטגרם לקבלת עדכונים שוטפים, טיפים לטיפול בחיות מחמד וסיפורים מקסימים מלקוחותינו.

תודה שבחרתם ב iPets. ביחד, בואו ניצור עולם שבו כל חיית מחמד מאושרת, בריאה ואהובה עמוקות.