סטיספקשן – Satisfaction

סטיספקשן לוגו

מזון הסטיספקשן מיוצר בעיר סרגוסה שבספרד, מעבר למותג סטיספקשן החברה מייצרת מגוון רחב של פורמולות מזון לכלבים וחתולים כגון :

אדיקשןפורמולות לכלבים בוגרים, כלבי תצוגה, וכלבי עבודה בהתאמה לרמת הפעילות.

נייצ'ר  – פורמולות מזון היפואלרגני, הוליסטי ללא דגנים, המכיל 70% בשר איכותי טעים מאוד ובדרגת עיכול גבוהה. מעולה לכלבים רגישים שקשה למצוא להם אוכל טוב.

סטיספקשן מתמחה ביצור מזון עבור כלבי תצוגה, גורים וכלבי בית, המכסים את כל הגזעים, הגילאים או דרישות האנרגיה.

לקוחות סטיספקשן יכולים להיות בטוחים כי כלביהם ניזונים מהתזונה הטובה ביותר שניתן להבטיח. מזון הסופר פרימיום של סטיספקשן קיימים בשוק כבר למעלה מעשרים שנה, ומגדלים בינלאומיים מובילים מאכילים את הכלבים והחתולים שלהם בסיפוק, סטיספקשן הוא המותג האהוב על המגדלים הספרדים. מגוון המוצרים השלם של סטיספקשן מופנה לחנויות מתמחות ומרפאות וטרינריות הדורשות עבור לקוחותיהם מוצר איכותי במחיר הוגן.

בחברת סטיספקשן מתבלטים במאמץ המתמיד ובמחויבות האיתנה לספק את הטכנולוגיות החדישות ביותר בכדי להשיג את האיכות הגבוהה ביותר. בכל יום סטיספקשן מתכוונים להיות יעילים יותר לטובת לקוחות המותג, ולבניית מערכת יחסים קרובה המבוססת על אמון וביטחון. המפעל ממוקם בסמוך לעיר סרגוסה שבספרד, אחד המתקנים המודרניים והמתקדמים ביותר באירופה, המונה 4 קווי אקסטרוזיות (שיחול) עצמאיים. המפעל מייצר מותגים פרטיים ומותגים עבור לקוחותיהם בספרד, ובולט במסירותו המתמשכת ובמחויבות החזקה שלו להציע איכות וטכנולוגיה מהשורה הראשונה, בגלל זה, למפעל הסמכות האיכות הבאות ISO9001, ISO14001, BRC ו- IFS ברמה גבוהה יותר.

סטיספקשן נחשב כיום לאחד ממוצרי הסופר פרימיום הטובים בעולם, הן בגלל רמת הבשר והן בגלל איכות היצור הקפדנית. פורמולות המזון מכילות כ- 60% בשר – 22% בשר טרי ללא עצמות, 20% חלבון בשר מיובש , 10% שומן בשר, 6% כבד בשר מיובש. הכמות הגדולה של בשר ואורז טריים, המהווה חלק חשוב מכל זני המבחר, היא שמבדילה את סטיספקשן משאר הפורמולות מזון לכלבים שניתן למצוא היום בשוק. שילוב חלבון-פחמימות נפלא זה מביא למזון טעים ועיכול מהיר.

הרוב המכריע של יצרני המזון לכלבים וחתולים משתמשים רק בארוחה בשרית כמקור לחלבון. כאשר בשר מעובד, הוא נתון ללחצים וטמפרטורות גבוהות, מה שהורס חומרים מזינים שעלולים להשפיע על איכותו. זה לא קורה עם בשר טרי שכן הוא לא עבר שום טיפול בחום, מה שמבטיח מרכיבים טעימים יותר, ברמת נעכלות גבוהה יותר, ועם ערך תזונתי גבוה יותר. הבשר מועבר למפעל של סטיספקשן כבשר טחון טרי, שומר על הטמפרטורה הקרה בכל עת ומבטיח את טריותו.

המזון של סטיספקשן עשוי מהמרכיבים האיכותיים ביותר המספקים לכלבים שלכם את כל היתרונות הדרושים להם כדי שיוכלו ליהנות מחיים ארוכים ובריאים. כלבים הם קבוצה די מעורבת, הם מגיעים בכל הצורות והגדלים, יש להם צרכים תזונתיים שונים, עקומות גדילה ותוחלת חיים ממוצעת. בהתחשב בהבדלים אלו, הכלבים שלנו צריכים לקבל תזונה מאוזנת שנוסחה במיוחד לכל שלב בחייהם, ובאופן אידיאלי, מותאמת לגודלם. תזונה נכונה בתקופות של גדילה חיונית לבריאות של כלבים בוגרים.

תקופת הגדילה של הכלב היא השלב העדין ביותר בחייהם, ולכן חשוב מאוד שיקבלו תזונה מלאה ומאוזנת המותאמת לצרכיהם התזונתיים. צרכים אלו יהיו תלויים במהירות הגדילה של הגור, המשתנה במידה ניכרת מגזע לגזע. זו הסיבה שאנחנו צריכים לתת לכלבים שלנו מזון שונה בהתאם לאיזה גודל הם יהיו כמבוגרים. לאחר תקופת הגדילה יש לשנות את המזון לפורמולה של "תחזוקה" המותאמת גם לגודל וגם למשקל הכלב.

גודל הכופתיות (גרגירים) חייב להיות בגודל המתאים לגזעים השונים, לממדי הלסת השונים שלהם, כדי לסייע בלעיסה טובה יותר ועיכול מיטבי של חומרים מזינים. דרישות האנרגיה משתנות גם בהתאם לגודל הכלב. באמצעות תזונה, על ידי אספקת חומרים מזינים ספציפיים, ניתן גם לסייע במניעת מחלות מסוימות של גזעים מסוימים.

 • כל הפורמולות הם ללא רכיבים מהונדסים גנטית GMO FREE.
 • מפרקים בריאים: השילוב של קלוקוזמין וכונדרואיטין סולפט תורם לשמירת מפרקי הכלב במצב תקין, משחזר את הסחוס ומונע את התדרדרותו.
 • עיכוב תהליך הזדקנות וחיזוק המערכת החיסונית: נוגדי החימצון הטבעיים מסוג מחזקים את המערכת החיסונית ועוזרים , E – ו C ביופלבונואיד, המופקים מפרי הדר )ויטמין לעכב את תהליך ההזדקנות המוקדמת. קרניטיו עוזר להמרת שומנים לאנרגיה ומאפשר להיפטר ממצבורי – L : *שליטה על שומנים שומן עודף.
 • שמירה על מערכת העיכול: הודות לצפיפות האנרגטית הגבוהה, מצטמצם נפח המזון שהכלב אוכל מידי יום ובכך נמנע הסיכון של היפוך קיבה.
 • עצמות חזקות: תוספת מאוזנת של סידן וזרחן תורמת להתפתחות מירבית של השלד בשלב הגדילה ולעצמות חזקות ובריאות של הכלב הבוגר.
 • בריאות הלב: הטאורין תורם לפעולה תקינה של הלב ולראייה טובה.
  שומרת על פרווה בריאה ומבריקה. הפעולה )H *טיפוח הפרווה: תוספת הביוטין )ויטמין המשותפת של אבץ ומתיונין משפרת את המראה של הכלבים הסובלים מדלקות עור.
 • עיכול קל: מובטחת בריאות מלאה של השלד, השרירים והפרווה של הכלב, ושיפור בפעילות מערכת העיכול.
  סטיספקשן כבש: המזון סטיספקשן כבש ואורז מכיל חלבון מבשר כבש בלבד, התורם לטעם הטוב ומונע אלרגיות אפשריות.
 • שליטה על משקל תקין: הודות לתכולה הגבוהה של סיבים וחלבון יחד עם ספירת קלוריות נמוכה, הסטיספקשן לייט מאפשר לשלוט על משקל הכלב ואפילו להוריד אותו תוך שמירה על בריאות השרירים, שמירה על השלד והפרווה במצב מעולה, ושיפור תהליך העיכול.

השימוש בעוף ואורז טריים בפורמולות של סטיספקשן

מזון סטיספקשן עוף

היחודיות של הפורמולות של סטיספקשן היא שבכולן תמצאו כמות גדולה של עוף ואורז טרי, שילוב פנטסטי הזה של חלבונים ופחמימות, מביא לטעימות ונעכלות גבוהה מאוד. בשר עוף טרי שלא עבר עיבוד או יבוש, ללא טיפול בחום או טמפרטורות גבוהות מה שמבטיח חומרי גלם עם ערך תזונתי ורמת עיכול גבוהים, העוף מגיע למפעל סטיספקשן בצורת בשר טחון שבכל העת נמצא בקירור בכדי להבטיח את טריותו.

עוף כמקור לחלבון: הוא אחד החלבונים עם רמת העיכול הגבוהה ביותר, מה שגם מסייע לבריאות כללית טובה לכלב, עם חומצות אמינו 1 שגורמת לכלב לייצר חלבונים משלו.
בשל יכולת העיכול הגבוהה שלו מומלץ לכלבים עם מקרים של בעיה במערכת העיכול, וגם לגזעים שיש להם מערכת העיכול הרגישה והעדינה ביותר.

גורי כלבים: במהלך שלב הגדילה, אנזימי העיכול של הגורים מסתגלים לסוג ההזנה החדש, כך שזה חשוב ביותר לספק חלבונים שניתן להטמיע בקלות.

אורז טרי: אורז הוא הפחמימה העיקרית בגלל דרגת העיכול הגבוה שלו. אורז מתעכל ללא בעיות גם לכלבים עם רגישות גבוהה מאוד.

עיסת סלק: עיסת סלק מסדירה את מעבר המזון דרך המעי, היא עוזרת לתת נפח את תוכן הצואה ומקל על סילוקו. הסיבים המסיסים של עיסת הסלק מעודדים את הצמיחה של המעי
צמחייה שמועילה לבריאות החיה שלך.

שומן במזון: מהם היתרונות של שומן במזון? שומן הוא מקור האנרגיה העיקרי של המזון. מספק כפול קילוקלוריות (1 קילוקלוריות = 1000 קלוריות) שמרכיבים תזונתיים אחרים עושים, הוא מגן מפני הקור, מספק התנגדות במאמץ ממושך, הוא מתערב בספיגה של ויטמינים מסיסים בשומן (A, D, E, K), שומר על פרווה בריאה ומשפר את מרקם המזון.


סוגי מזון בהתאם לגזע הכלב

dogs from different breeds sittingבחברת סטיספקשן מודעים לכך שלא ניתן להשוות כלב בגודל של יורקשייר טרייר לכלב בגודל של סן ברנרד, לשם כך הכינו פורמולות שמיועדות לכלבים קטנים | כלבים בינונים | כלבים גדולים | בהתאם לגזעים השונים, בהבדלים שמתאימים לכל גזע.

• גודל הכופתיות בהתאם לגודל הכלב, גזע קטן, גזע בינוני, גזע גדול.
• צריכת אנרגיה של המזון בהתאם לחילוף החומרים הבסיסי של הגזעים השונים.
• רכיבים תזונתיים ספציפיים כך שבאמצעות המזון אפשר לסייע במניעת מחלות אופייניות מסוימות של גזעים מסוימים, כגון כמו בעיות מפרקים בכלבים מגזע גדול או בעיות בשיניים בפה בכלבים מגזע קטן.


תזונה נכונה לגורים בשלב הגדילה חיונית לחיים בריאים.

לגורים של כלבים יש דרישות אנרגיה גדולות יותר מאשר לכלבים בוגרים והם זקוקים לצריכה גבוהה של חלבונים, ויטמינים ומינרלים. הם זקוקים כמעט פי שניים של חומרים מזינים לכל קילו משקל גוף מאשר כלבים בוגרים.
סדרת המזון של Satisfaction Puppy, פותחה במיוחד לגורים מגזע קטן Mini | גזע בינוני Medium | גזע גדול Maxi, ומעניקה איכות חלבון גבוהה לעיכול בקלות יחד עם הרמה המתאימה של סידן, זרחן וויטמינים. חשוב מאוד להאכיל גורים של כלבים כמה שיותר מוקדם במזון איכותי המבטיח עיכול מהיר ונכון לקיבה של כלב צעיר. כאשר מתחילים עם שלב הגמילה של הגור, יש לחלק את ההגשה לארבע מנות יומיות לפחות, כך שיהיה מסוגל לעכל את זה נכון ללא עומס על מעיים. ככל שהגור גדל, אתה יכול להפחית את מספר המנות עד שלוש, שתיים, עד שמגיעים לאחת בשלב בוגר (שניים במקרה של גזעים גדולים). אסור לשכוח לבדוק תמיד שהמיי שתיה נקיים וטריים.

*מדריך האכלת גורים של סטיספקשן


מזון היפואלרגני לכלבים ללא עוף, תירס, שמרים, ביצים.
Satisfaction Lamb & Rice

פורמולה היפואלרגנית שפותחה ספציפית לכלבים רגישים עם בעיות אלרגיה, הפורמולה ללא תירס, ללא עוף, ללא שמרים, ללא ביצים ועם חלבון מבשר טלה בלבד.

איך אוכל לדעת אם לכלב שלי יש אלרגיה למזון?

אם לכלב שלך יש ריח לא נעים, הוא מתגרד ונושך את עורו גם ללא נוכחות של פרעושים, כינים או קרציות, שיערו נושר או שיש לו בעיה במערכת העיכול, כדאי לבקר אצל וטרינר לבדיקה, מכיוון שהוא יכול לפתח אלרגיות למספר רב של מרכיבים, כגון בשר בקר, חיטה, תירס, מוצרי חלב וכו'.
המרכיב שגורם לו לאלרגייה לא חייב להיות מרכיב חדש. אלרגיות למזון הנצרך במשך זמן רב יכול להופיע פתאום, בנוסף חייבים להיות זהירים עם כלבים הסובלים מרגישות ואלרגיות לנושא החטיפים והממתקים יש לשים לב לרכיבים שהם מכילים שעלולים לגרום לכלב לבעיות.


פורמולה דיאטטית דלת קלוריות לכלבים בוגרים

מדוע נחוץ מזון מיוחד לכלבים בעלי עודף משקל?

כלבים בעלי עודף משקל עלולים לסבול ממחלות מסוימות, לכן חייבים לתת להם דיאטה היפוקלורית, שגם מספקת לו את כל אבות המזון, לעזור לחילוף חילוף חומרים של השומן שנצבר ברמה התאית, שילבנו את אל-קרניטין L-Carnitine וכדי להקל על בעיות מפרקים הנפוצות כל כך בכלבים בעלי עודף משקל, הזנה זו מועשרת ב-כונדרויטין סולפט וגלוקוזמין, שגורמים להפחתת ניוון הסחוס ומסייעים לשחזר אותו. הוא גם מועשר בסיבים כך שהכלב שלך מרגיש שבע ומרוצה לאחר עיכול המנה, ומונע את מצב העצבנות הנגרם מהחרדה שהרעב עלול לגרום לו.


מדוע יש צורך במזון מיוחד לכלבים מעל גיל 7?

הצרכים התזונתיים של הכלבים משתנים כשהם מגיעים לשלב השלישי שלהם, הן בשל הפחתת פעילותם והן בשל . מגיל שמונה שנים ואילך הם צריכים פחות כמויות שומן ורמות מתונות של חלבונים, מכיוון שפעילות הכליות שלהם מאטה. יתר על כן, חשוב מאוד שלחלבונים אלה תהיה איכות יוצאת דופן כדי להקל על העיכול שלהם חילוף חומרים, כמו אלה שאנו מספקים באמצעות עוף טרי. באמצעות מזון מותאם, ניתן לשאוף למטרות כאלה כמו מזעור, הפחתה או הימנעות של השינויים הקשורים לתהליך ההזדקנות, שמירה על איכות החיים ומניעת פתולוגיות (שינויים הפיזיולוגיים המתרחשים בגוף) אפשריות הקשורות לגיל המתקדם. פורמולה זו מועשרת בביופלבנואידים – Bioflavonoids, המגנים מפני הזדקנות תאית ומגבירים את המצב החיסוני של בעלי חיים בגיל מתקדם שאר הופכים לרגישים ונוטים לסבול ממחלות רבות. בנוסף הפורמולה מועשרת ב אל-קרניטין – L-Carnitineוגלוקוזאמין וכונדרואיטין סולפט עוזרים להגן מפרקים על ידי חידוש סחוס ומניעת בלאי.